Nisan 25 2018 23:23:23
Ana Menü
EĞİTİM HAKKINDA
SINAV BİLGİLERİ
SÜRÜCÜ KURSLARI İÇİN
FACEBOOKTAN TAKİP EDİN
KURUMSAL

2007 Yılında kurulan SİNOP SÜRÜCÜ KURSU ŞERAFETTİN TÜTÜNCÜ'nün 2012 yılında devir almasıyla sektöründe öncü konuma gelerek lider kurum olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

SİNOP SÜRÜCÜ KURSU sektöründe kalite, eğitim kurumunun siz adaylarına sunduğu hizmetin ve ihtiyaçların tamamı ile karşılayabilme yetenekleridir. Kısacası aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetidir. Bir eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetebilmesi için hangi kriterlerde hizmet sunacağı mutlaka belirlenmesi birinci koşuldur. Bu sebeple SİNOP SÜRÜCÜ KURSU Eğitim Kurumu kalite yönetimi, aday beklentilerinin aşılmasını hedefleyen, ekip çalışması gerektiren, kuruma bağımlı ve bağımsız çalışan tüm birimlerin gözden geçirilmesini ve iyileştirilmesini sağlayan bir yönetim anlayışıdır. Aday beklentilerine öncelik verilerek tanımlanan kaliteye, adaya verilen hizmetlerin yanında yönetim kalitesinin verimliliğini artırmayı hedefleyen anlayışa kalite yönetimi diyebiliriz.

Kaliye Yönetim Sistemi ışığında belirlenen kalite politikamıza bağlı olarakda Sinop Sürücü Kursu hizmet kalitesinin standardizasyonunu kaybetmemek adına, tüm bilgi birikim ve deneyimini, şubeleşme yoluna gitmeden, merkezi kalite standartını kaybetmeden, tek şube üzerinden siz değerli aday-larına sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Sürücü eğitimini ulaştığı en üst düzeyde, kaliteli bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak,

Sürücü Eğitimi alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlanarak, sürüş ile ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek,

5 Adet son model eğitim araçlarımı ve 8 kişilik uzman eğitimcilerimi ile hizmet vererek, sürücü adayının yetişmesine katkıda bulunmak.

VİZYONUMUZ

Sürücü adaylarımızın ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ve kazasız bir yaşam sürdürebilmeleri için iyi bir sürücülük eğitimlerini sağlayarak, bu amaç doğrultusunda, eğitim hizmetlerimizi, en yüksek kalitede, uygulamaya dayalı ve standart olarak sizler ile paylaşmayı hedefliyoruz.

Sürücü adaylarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz eğitim hizmetlerini geliştirmekte kullanacağız.

Eğitime olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olacağız.

Çağdaş altyapımız ve uzman kadromuzla hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini artırabilmek için sürekli çalışacağız.

Uluslararası kabül görmüş standartları, yöntem ve uygulamaları geliştirmeyi ve her zaman farklılık yaratacak yeniliklere öncü kurum olabilmek yolunda tüm bilgi, birikim ve tecrubemizi kullanacağız.

Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
SORU CEVAPLAR
ARAÇLARIMIZ
Çevrimiçi Kullanıcılar
· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 2

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 3
· En Yeni Üye: sinopgrafik
788,369 Tekil Ziyaretçi