Eylül 28 2020 09:15:30
Ana Menü
EĞİTİM HAKKINDA
SINAV B�LG�LER�
S�R�C� KURSLARI ���N
FACEBOOKTAN TAKP EDN
KURUMSAL

2007 Ylnda kurulan SNOP SÜRÜCÜ KURSU ERAFETTN TÜTÜNCÜ'nün 2012 ylnda devir almasyla sektöründe öncü konuma gelerek lider kurum olma yolunda emin admlarla ilerlemektedir.

SNOP SÜRÜCÜ KURSU sektöründe kalite, eitim kurumunun siz adaylarna sunduu hizmetin ve ihtiyaçlarn tamam ile karlayabilme yetenekleridir. Ksacas aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetidir. Bir eitim kurumunun hizmet kalitesini yönetebilmesi için hangi kriterlerde hizmet sunaca mutlaka belirlenmesi birinci kouldur. Bu sebeple SNOP SÜRÜCÜ KURSU Eitim Kurumu kalite yönetimi, aday beklentilerinin almasn hedefleyen, ekip çalmas gerektiren, kuruma baml ve bamsz çalan tüm birimlerin gözden geçirilmesini ve iyiletirilmesini salayan bir yönetim anlaydr. Aday beklentilerine öncelik verilerek tanmlanan kaliteye, adaya verilen hizmetlerin yannda yönetim kalitesinin verimliliini artrmay hedefleyen anlaya kalite yönetimi diyebiliriz.

Kaliye Yönetim Sistemi nda belirlenen kalite politikamza bal olarakda Sinop Sürücü Kursu hizmet kalitesinin standardizasyonunu kaybetmemek adna, tüm bilgi birikim ve deneyimini, ubeleme yoluna gitmeden, merkezi kalite standartn kaybetmeden, tek ube üzerinden siz deerli aday-larna sunmaktadr.

MSYONUMUZ

Sürücü eitimini ulat en üst düzeyde, kaliteli bir yap içinde, uygun ekonomik koullarda topluma sunmak,

Sürücü Eitimi alanndaki akademik çalmalara ve bilimsel aratrmalara olanak salanarak, sürü ile ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamalarn gelitirilmesini desteklemek,

5 Adet son model eitim araçlarm ve 8 kiilik uzman eitimcilerimi ile hizmet vererek, sürücü adaynn yetimesine katkda bulunmak.

VZYONUMUZ

Sürücü adaylarmzn ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karlamak ve kazasz bir yaam sürdürebilmeleri için iyi bir sürücülük eitimlerini salayarak, bu amaç dorultusunda, eitim hizmetlerimizi, en yüksek kalitede, uygulamaya dayal ve standart olarak sizler ile paylamay hedefliyoruz.

Sürücü adaylarmzn memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiimiz sonuçlar, sunduumuz eitim hizmetlerini gelitirmekte kullanacaz.

Eitime olanak salayan çalma ortamyla, her zaman en iyilerin yetitii, çalt ve tercih ettii kurum olacaz.

Çada altyapmz ve uzman kadromuzla hizmetlerimizin etkinliini, kalitesini ve verimliliini artrabilmek için sürekli çalacaz.

Uluslararas kabül görmü standartlar, yöntem ve uygulamalar gelitirmeyi ve her zaman farkllk yaratacak yeniliklere öncü kurum olabilmek yolunda tüm bilgi, birikim ve tecrubemizi kullanacaz.

Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
SORU CEVAPLAR
ARALARIMIZ
Çevrimiçi Kullanıcılar
· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 3
· En Yeni Üye: sinopgrafik
1,192,161 Tekil Ziyaretçi