Ekim 20 2020 09:08:04
Ana Menü
EĞİTİM HAKKINDA
SINAV B�LG�LER�
S�R�C� KURSLARI ���N
FACEBOOKTAN TAKP EDN
2014

EHLYETTE DEVRM

Sürücü adaylar, artk ehliyetini istedii ilçe ya da il emniyet müdürlüünden alabilecek. Emniyet Müdürlüü'nden yaplan açklamaya göre "ASBS" ad verilen Araç ve Sürücü belgesi ilemlerinin online ortamda yaplmasn salayan proje kapsamnda artk sürücüler sertifikalarn istedikleri ilçe ya da il emniyet müdürlüünden alabilecek. 

KUYRUK ÇLES BTYOR
Daha önceki uygulamada sürücü adaylarnn, sürücü kursunun bulunduu ilçedeki emniyet müdürlüüne bavurmas gerekiyordu. Bu da nüfusun ve sürücü kurslarnn youn olduu bölgelerde ar younlua sebep oluyordu. Sürücü adaylar, ehliyetlerini teslim almak için uzun süre ya randevu almaya çalyor ya da uzun kuyruklarda bekliyorlard.

SINAV

EHLYET SINAV SORU SAYISI VE SÜRES DET...!

SNOP SÜRÜCÜ KURSU SNOP SÜRÜCÜ KURSU
TEL:0368 260 30 15 GSM: 0542 202 05 57 

Ehliyet snavlarnda daha önce 60 snav sorusu için verilen 75 dakikalk süre;12 Ocak 2014 ylnda yaplacak olan yln ilk snav ile beraber 50 snav sorusu ve 60 dakikalk süre olarak deitirilmitir.Kursiyerlerimizin baarl olabilmeleri için 50 sorunun 35 ini doru olarak cevaplamalar gerekmektedir.

SMLATRL ETM

Sürücü kursumuzda LCD ekranl simülatör bulunmaktadr. LCD ekran bulunmayan simülatörler hem kullanan sürücüyü 1-2 dakika kullanmdan sonra rahatsz etmekte ,ayrca gözlere de zarar verdii düüncesindeyiz.Buna dikkat ediniz. Kursumuzda simülatör ayrcalmzdan yaralanabilirsiniz. 

ETM

                SNOP SÜRÜCÜ KURSU   3 BOYUTLU     SMÜLATÖRÜ,2012 MODEL ARAÇLARIYLA VE PROFESYONEL ETMENLERYLE DAMA HZMETNZDE                                    

SNOP SRC KURSU
SNOP SRC KURSU

Haber Resmi

DREKSYON SINAV TARHLER
Yeni MTSK Ynetmelii Resmi Gazetede Yaynland.

Yeni MTSK Yönetmelii Resmi Gazetede Yaynland.  *.Direksiyon eitimleri önce Simülatör ile, sonra akan trafikte verilebilecek. *. Detaylar için yönetmelii inceleyebilirsiniz. STAJYERLK : lk kez belge alanlar 1 yl süreyle 'aday sürücü' olacak. Süre verilmeden kaydnz yaptrn ve stajyerlikten etkilenmeyin.

Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
SORU CEVAPLAR
ARALARIMIZ
Çevrimiçi Kullanıcılar
· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 2

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 3
· En Yeni Üye: sinopgrafik
1,207,036 Tekil Ziyaretçi