Ocak 23 2020 11:52:30
Ana Menü
EĞİTİM HAKKINDA
SINAV B�LG�LER�
S�R�C� KURSLARI ���N
FACEBOOKTAN TAKP EDN
KALTE POLTKASI

SNOP SÜRÜCÜ KURSU KALTE POLTKAMIZ

-ETMDE KALTEY EN ÜST SEVYEYE GETRMEK.

-SON MODEL ARAÇLARLA ETM VERMEK.

-ÇAIN VE TEKNOLOJNN GETRD YENLKLERLE ÇALIMAK.

-GELEN MSAFRLERMZE CDD VE  GÜVEN ÇERSNDE EKSKSK BR EKLDE BLG VE HZMET VERMEK.

-ETMDE EHEMNYET EN ÜST SEVYEDE TUTMAK.

-YENLE VE DEME AÇIK OLMAK.

-GENÇ, BLGL VE BLNÇL PROFESYONEL KADRO LE SZLERE HZMET VERMEKTEN ONUR DUYUYORUZ.

HER SÜRÜCÜ ADAYI BZM (SZN)VE ALEMZN (ALENZN) YARININI BELRLER. SLOGANIYLA YAPTIIMIZ N BLNCNDE ,GERÇEK ETM ,KALTEL HZMET VE LER SÜRÜ TEKNKLER ETM VEREREK BLNÇL SÜRÜCÜLER YETTRMEY HEDEFLEMEKTEYZ.

YEN KAYITLAR

  STAJYER EHLYETE TAKILMADAN SON KAYITLAR

YEN KAYITLARIMIZ ÇN SINAV TARH 22 MART  TARHDR.22 MART SINAVINA GREBLMENZ ÇN.. EVRAKLARINIZI EN GEÇ 10 MART 'A KADAR GETRMENZ GEREKMEKTEDR.  

KAYIT ÇN GELMES GEREKEN EVRAKLAR :

SALIK RAPORU (ALE HEKMNDEN) 

SABIKA KAYDI

KAMETGAH

DPLOMA

4 FOTORAF

KMLK FOTOKOPS

YAZILI SINAV

22/03/2015 PAZAR  GÜNÜ (TEORK) YAZILI SINAV YAPILACAKTIR. 

TÜM KURSYERLERMZE BAARILAR DLERZ.

SNOP SÜRÜCÜ KURSU ALES.........

SNOP SRC KURSU
SNOP SRC KURSU

     

ERAFETTN TÜTÜNCÜ :1977 DE  SNOP 'DA DODU.ETM VE ÖRENMLERN SNOP'TA TAMAMLAYAN ERAFETTN TÜTÜNCÜ 1992 VE 1996 YILLARINDA HAYATINA ATILMITIR.1997 YILINDA VATAN GÖREVN YAPMAK  ÜZERE HAKKAR YÜKSEKOVA'YA GDEN ERAFETTN TÜTÜNCÜ TERORLE MÜCADELEDE GRM OLDUU ÇATIMADA YARALANMITIR. 1998 YILINDA DEVLET ÖÜNÇ MADALYASI LE ÖDÜLLENDRLMTR.GAZ ÜNVANINA SAHP OLMUTUR.1999 YILINDA EVLENMTR.BR KIZ VE BR ERKEK ÇOCUK BABASI OLAN ERAFETTN TÜTÜNCÜ 2011 YILINDA ENDEN AYRILMITIR .ÇOCUKLARI LE BRLKTE YAAMAKTA OLAN ERAFETTN TÜTÜNCÜ 1999 /2009 YILLARI ARASINDA GIDA VE TEMZLK ÜZERNE TCARET YAPMITIR.ERAFETTN TÜTÜNCÜ 2009 YILININ NSAN AYINDA DEVLET SU LERNE KAMU GÖREVLS OLARAK BALAMITIR.HALEN SNOP DEVLET SU LERNDE KAMU GÖREVLS  OLARAK DEVAM ETMEKTE OLUP 2007 YILINDA KURULAN SNOP SÜRÜCÜ KURSUNU SNOP SEVDALISI ERAFETTN TÜTÜNCÜ  2012 YILINDA DEVRALMITIR.HALEN KAMU GÖREVN VE SNOP SÜRÜCÜ KURSU LTD. T. 'DE GÖREVLERNE DEVAM ETMEKTEDR.ETME VE TRAFE VERM OLDUU ÖNEM LE KURMU OLDUU KALTEL KADROSUYLA EN Y HZMET VEREBLMEK ÇN VARGÜCÜYLE KALTEL ÖZVERL ETMC KADROSUYLA DEVAM ETMEKTEDR.

KARADENZ BLGES MTSK KONFEDERASYON TOPLANTISI
KARADENZ BLGES MTSK KONFEDERASYON TOPLANTISI

 

SNOP SÜRÜCÜ KURSU SÜRÜCÜ KURSLARI KONFEDARASYONU KARADENZ BÖLGE TOPLANTISI HATIRA FOTORAFI
    11.02.2014
DREKSYON SINAVI

     YNE BR DREKSYON SINAVI YNE  BR BAARI TABLOSU SNOP SÜRÜCÜ KURSU KALTEL ETMN TEK ADRES YNE BR BAARIYA DAHA MZASINI ATTI. BU BAARIDA EME GEÇEN SNOP SÜRÜCÜ KURSU PERSONELNE TEEKKÜR EDER.BAARILARIMIZIN  DEVAMINI DLERM

ERAFETTN TÜTÜNCÜ..

DREKSYON SINAVI

                 % 90 BAARI LE YNE BR ADIM LERDEYZ.......

                           BAARI BZM KADERMZZZ !!!!!!!!

2014

EHLYETTE DEVRM

Sürücü adaylar, artk ehliyetini istedii ilçe ya da il emniyet müdürlüünden alabilecek. Emniyet Müdürlüü'nden yaplan açklamaya göre "ASBS" ad verilen Araç ve Sürücü belgesi ilemlerinin online ortamda yaplmasn salayan proje kapsamnda artk sürücüler sertifikalarn istedikleri ilçe ya da il emniyet müdürlüünden alabilecek. 

KUYRUK ÇLES BTYOR
Daha önceki uygulamada sürücü adaylarnn, sürücü kursunun bulunduu ilçedeki emniyet müdürlüüne bavurmas gerekiyordu. Bu da nüfusun ve sürücü kurslarnn youn olduu bölgelerde ar younlua sebep oluyordu. Sürücü adaylar, ehliyetlerini teslim almak için uzun süre ya randevu almaya çalyor ya da uzun kuyruklarda bekliyorlard.

SINAV

EHLYET SINAV SORU SAYISI VE SÜRES DET...!

SNOP SÜRÜCÜ KURSU SNOP SÜRÜCÜ KURSU
TEL:0368 260 30 15 GSM: 0542 202 05 57 

Ehliyet snavlarnda daha önce 60 snav sorusu için verilen 75 dakikalk süre;12 Ocak 2014 ylnda yaplacak olan yln ilk snav ile beraber 50 snav sorusu ve 60 dakikalk süre olarak deitirilmitir.Kursiyerlerimizin baarl olabilmeleri için 50 sorunun 35 ini doru olarak cevaplamalar gerekmektedir.

SMLATRL ETM

Sürücü kursumuzda LCD ekranl simülatör bulunmaktadr. LCD ekran bulunmayan simülatörler hem kullanan sürücüyü 1-2 dakika kullanmdan sonra rahatsz etmekte ,ayrca gözlere de zarar verdii düüncesindeyiz.Buna dikkat ediniz. Kursumuzda simülatör ayrcalmzdan yaralanabilirsiniz. 

ETM

                SNOP SÜRÜCÜ KURSU   3 BOYUTLU     SMÜLATÖRÜ,2012 MODEL ARAÇLARIYLA VE PROFESYONEL ETMENLERYLE DAMA HZMETNZDE                                    

Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
SORU CEVAPLAR
ARALARIMIZ
Çevrimiçi Kullanıcılar
· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 2

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 3
· En Yeni Üye: sinopgrafik
1,069,228 Tekil Ziyaretçi