Nisan 25 2018 23:20:02
Ana Menü
EĞİTİM HAKKINDA
SINAV BİLGİLERİ
SÜRÜCÜ KURSLARI İÇİN
FACEBOOKTAN TAKİP EDİN
SOMA FACİASI
SOMA FACİASI

SİNOP SÜRÜCÜ KURSU EĞİTİMİN TARTIŞILMAZ LİDERİ

1 MAYIS
1 MAYIS

SİNOP SÜRÜCÜ KURSU 

EĞİTİMİN TARTIŞILMAZ LİDERİ

23 NİSAN
23 NİSAN

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

SİNOP SÜRÜCÜ KURSU AİLESİ

REGAİP KANDİLİ
REGAİP KANDİLİ

TÜM MÜSLÜMAN ALEMİNİN REGAİP KANDİLİ MÜBAREK OLSUN.DUALARINIZ KABUL OLSUN..

SİNOP SÜRÜCÜ KURSU EĞİTİMİN TARTIŞILMAZ LİDERİ...

ÇANAKKALE ZAFERİ
ÇANAKKALE ZAFERİ

SİNOP SÜRÜCÜ KURSU 
KURUCU (GAZİ) Şerafettin TÜTÜNCÜ

BU TOPRAKLARI VATAN YAPAN ŞEHİTLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ

SINAVLAR

 22/03/2015  PAZAR GÜNÜ TEORİK (YAZILI SINAV)OLACAKTIR.TÜM KURSİYERLERİMİZE 

BAŞARILAR DİLERİZ.

SİNOP SÜRÜCÜ  KURSU AİLESİ

GAZİLER GÜNÜ
GAZİLER GÜNÜ

SİNOP SÜRÜCÜ KURSU 
KURUCU (GAZİ) Şerafettin TÜTÜNCÜ

19 Eylül Gaziler Günün Anlam Ve Önemi Bu gün 19 Eylül Gaziler Günü Bilindiği gibi, Muharip Gazi, harbe katılıp da, harpten sağ olarak dönen savaşmış kahramanlardır. Gazilik unvanı devlet tarafından verilir. En büyük Gazi, bu unvanı 19 Eylül 1921 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kararı ile alan vatanın kurtarıcısı ve kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'tür. 2002 senesinde çıkartılan yasa ile 19 Eylül günü Gaziler Günü olarak kabul edilmiştir. Tarih boyunca hür ve bağımsız yaşamış Türk milleti işgal ve esarete alışık olmayan asil ve büyük bir millettir.Bu nedenle tarihinde bu uğurda çok savaş yapmış bir çok insanını şehit ve gazi vermiştir. I.Dünya savaşından sonra cennet vatanın topraklarını işgal eden işgal güçlerine karşı Mustafa Kemal'in önderliğinde Şerefli bir kurtuluş mücadelesi vermiştir.İşte bu kurtuluş savaşında batı cephesinde devam eden Kütahya-Eskişehir savaşlarında elde ettikleri başarıyı devam ettirerek ,Türk ordusuna son darbeyi vurup Ankara'yı işgal etmeyi düşünen Yunanlılar 13 Ağustos 1921 de yeni bir saldırı başlattılar.23 Ağustos 1921 de başlayan ve 22 gün 22 gece süren Sakarya savaşında atından düşüp yaralanmasına rağmen cepheden ayrılmayıp üstün komutanlık,vatan ve millet sevgisini bir defa daha ortaya koyan Mustafa Kemal Paşaya 19 Eylül 1921 de TBMM tarafından Gazilik unvanı ile Mareşallık rütbesi verilmiştir.İşte bu büyük mücadele sonunda hepimizin bildiği gibi Türkiye Cumhuriyeti kurulmuştur.Ancak dün olduğu gibi bugünde düşmanlarımız gerek içten gerekse dıştan aziz vatanımızı parçalamaya , bağımsızlığımızı yok etmek istemektedirler. Dış düşmanlara ve onların içteki işbirlikçilerine karşı şerefle vatanını korumuş ,mücadele etmiş ve Gazi olmuş tüm gazilerimizin gaziler gününü kutluyor,onlara saygı ve selamlarımızı sunuyoruz.


 

KALİTE POLİTİKASI

SİNOP SÜRÜCÜ KURSU KALİTE POLİTİKAMIZ

-EĞİTİMDE KALİTEYİ EN ÜST SEVİYEYE GETİRMEK.

-SON MODEL ARAÇLARLA EĞİTİM VERMEK.

-ÇAĞIN VE TEKNOLOJİNİN GETİRDİĞİ YENİLİKLERLE ÇALIŞMAK.

-GELEN MİSAFİRLERİMİZE CİDDİ VE  GÜVEN İÇERİSİNDE EKSİKSİK BİR ŞEKİLDE BİLGİ VE HİZMET VERMEK.

-EĞİTİMDE EHEMNİYETİ EN ÜST SEVİYEDE TUTMAK.

-YENİLİĞE VE DEĞİŞİME AÇIK OLMAK.

-GENÇ, BİLGİLİ VE BİLİNÇLİ PROFESYONEL KADRO İLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEN ONUR DUYUYORUZ.

HER SÜRÜCÜ ADAYI BİZİM (SİZİN)VE AİLEMİZİN (AİLENİZİN) YARININI BELİRLER. SLOGANIYLA YAPTIĞIMIZ İŞİN BİLİNCİNDE ,GERÇEK EĞİTİM ,KALİTELİ HİZMET VE İLERİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ EĞİTİMİ VEREREK BİLİNÇLİ SÜRÜCÜLER YETİŞTİRMEYİ HEDEFLEMEKTEYİZ.

YENİ KAYITLAR

  STAJYER EHLİYETE TAKILMADAN SON KAYITLAR

YENİ KAYITLARIMIZ İÇİN SINAV TARİHİ 22 MART  TARİHİDİR.22 MART SINAVINA GİREBİLMENİZ İÇİN.. EVRAKLARINIZI EN GEÇ 10 MART 'A KADAR GETİRMENİZ GEREKMEKTEDİR.  

KAYIT İÇİN GELMESİ GEREKEN EVRAKLAR :

SAĞLIK RAPORU (AİLE HEKİMİNDEN) 

SABIKA KAYDI

İKAMETGAH

DİPLOMA

4 FOTOĞRAF

KİMLİK FOTOKOPİSİ

YAZILI SINAV

22/03/2015 PAZAR  GÜNÜ (TEORİK) YAZILI SINAV YAPILACAKTIR. 

TÜM KURSİYERLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

SİNOP SÜRÜCÜ KURSU AİLESİ.........

SİNOP SÜRÜCÜ KURSU
SİNOP SÜRÜCÜ KURSU

     

ŞERAFETTİN TÜTÜNCÜ :1977 DE  SİNOP 'DA DOĞDU.EĞİTİM VE ÖĞRENİMLERİNİ SİNOP'TA TAMAMLAYAN ŞERAFETTİN TÜTÜNCÜ 1992 VE 1996 YILLARINDA İŞ HAYATINA ATILMIŞTIR.1997 YILINDA VATANİ GÖREVİNİ YAPMAK  ÜZERE HAKKARİ YÜKSEKOVA'YA GİDEN ŞERAFETTİN TÜTÜNCÜ TERORLE MÜCADELEDE GİRMİŞ OLDUĞU ÇATIŞMADA YARALANMIŞTIR. 1998 YILINDA DEVLET ÖĞÜNÇ MADALYASI İLE ÖDÜLLENDİRİLMİŞTİR.GAZİ ÜNVANINA SAHİP OLMUŞTUR.1999 YILINDA EVLENMİŞTİR.BİR KIZ VE BİR ERKEK ÇOCUK BABASI OLAN ŞERAFETTİN TÜTÜNCÜ 2011 YILINDA EŞİNDEN AYRILMIŞTIR .ÇOCUKLARI İLE BİRLİKTE YAŞAMAKTA OLAN ŞERAFETTİN TÜTÜNCÜ 1999 /2009 YILLARI ARASINDA GIDA VE TEMİZLİK ÜZERİNE TİCARET YAPMIŞTIR.ŞERAFETTİN TÜTÜNCÜ 2009 YILININ NİSAN AYINDA DEVLET SU İŞLERİNE KAMU GÖREVLİSİ OLARAK BAŞLAMIŞTIR.HALEN SİNOP DEVLET SU İŞLERİNDE KAMU GÖREVLİSİ  OLARAK DEVAM ETMEKTE OLUP 2007 YILINDA KURULAN SİNOP SÜRÜCÜ KURSUNU SİNOP SEVDALISI ŞERAFETTİN TÜTÜNCÜ  2012 YILINDA DEVRALMIŞTIR.HALEN KAMU GÖREVİNİ VE SİNOP SÜRÜCÜ KURSU LTD. ŞTİ. 'DE GÖREVLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.EĞİTİME VE TRAFİĞE VERMİŞ OLDUĞU ÖNEM İLE KURMUŞ OLDUĞU KALİTELİ KADROSUYLA EN İYİ HİZMETİ VEREBİLMEK İÇİN VARGÜCÜYLE KALİTELİ ÖZVERİLİ EĞİTİMCİ KADROSUYLA DEVAM ETMEKTEDİR.

Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
SORU CEVAPLAR
ARAÇLARIMIZ
Çevrimiçi Kullanıcılar
· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 2

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 3
· En Yeni Üye: sinopgrafik
788,341 Tekil Ziyaretçi