Hakkımızda

Sinop Sürücü Kursu | Sürücü Eğitimin Tartışılmaz Lideri


 • 2007 Yılında kurulan SİNOP SÜRÜCÜ KURSU, ŞERAFETTİN TÜTÜNCÜ'nün 2012 yılında devir almasıyla sektöründe öncü konuma gelerek lider kurum olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

  SİNOP SÜRÜCÜ KURSU sektöründe kalite, eğitim kurumunun siz adaylarına sunduğu hizmetin ve ihtiyaçların tamamı ile karşılayabilme yetenekleridir. Kısacası aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetidir. Bir eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetebilmesi için hangi kriterlerde hizmet sunacağı mutlaka belirlenmesi birinci koşuldur. Bu sebeple SİNOP SÜRÜCÜ KURSU Eğitim Kurumu kalite yönetimi, aday beklentilerinin aşılmasını hedefleyen, ekip çalışması gerektiren, kuruma bağımlı ve bağımsız çalışan tüm birimlerin gözden geçirilmesini ve iyileştirilmesini sağlayan bir yönetim anlayışıdır. Aday beklentilerine öncelik verilerek tanımlanan kaliteye, adaya verilen hizmetlerin yanında yönetim kalitesinin verimliliğini artırmayı hedefleyen anlayışa kalite yönetimi diyebiliriz.

  Kalite Yönetim Sistemi ışığında belirlenen kalite politikamıza bağlı olarak da Sinop Sürücü Kursu hizmet kalitesinin standardizasyonunu kaybetmemek adına, tüm bilgi birikim ve deneyimini, şubeleşme yoluna gitmeden, merkezi kalite standardını kaybetmeden, tek şube üzerinden siz değerli adaylarına sunmaktadır.

  MİSYONUMUZ

  Sürücü eğitimini ulaştığı en üst düzeyde, kaliteli bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak,

  Sürücü Eğitimi alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlanarak, sürüş ile ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek,

  5 Adet son model eğitim araçlarımız ve 8 kişilik uzman eğitimcilerimi ile hizmet vererek, sürücü adayının yetişmesine katkıda bulunmak.

  VİZYONUMUZ

  Sürücü adaylarımızın ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ve kazasız bir yaşam sürdürebilmeleri için iyi bir sürücülük eğitimlerini sağlayarak, bu amaç doğrultusunda, eğitim hizmetlerimizi, en yüksek kalitede, uygulamaya dayalı ve standart olarak sizler ile paylaşmayı hedefliyoruz.

  Sürücü adaylarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz eğitim hizmetlerini geliştirmekte kullanacağız.

  Eğitime olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olacağız.

  Çağdaş altyapımız ve uzman kadromuzla hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini artırabilmek için sürekli çalışacağız.

  Uluslararası kabul görmüş standartları, yöntem ve uygulamaları geliştirmeyi ve her zaman farklılık yaratacak yeniliklere öncü kurum olabilmek yolunda tüm bilgi, birikim ve tecrübemizi kullanacağız.